SATIN AL

Erkekler İçin GRIPAD®

gripad-for-men-left

gripad-for-men_right

Erkekler İçin GRIPAD®

Eğer en iyi ağırlık eldiveni hangisi diye merak ediyorsanız, onu buldunuz. GRIPAD® aslında teknik olarak bir eldiven değildir; daha çok bir tutacak gibidir, onu piyasadaki diğer eldivenlerden ayıran en büyük özellik de budur.

Hem bir eldiven gibi elinize tam oturur, hem de bir eldivenin yol açabileceği dezavantajlar onda yoktur. GRIPAD® egzersiz aksesuarlarına tamamen farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak.

Hemen hemen tüm egzersiz ve ağırlık eldivenleri ellerinizi terletir ve havasız bırakır. GRIPAD® nefes alabilen neopren kumaştan üretildiği için, hem terletmez, hem de üstün bir tutuş sağlar. GRIPAD®’in dokulu dış yüzeyi, kullandığınız ekipmanı ya da ağırlığı tam olarak kavramanızı sağlar ve yumuşak pedleri ile elinizi korur. Ağırlıklar elinizden ne kadar az kayarsa, sakatlık riskiniz o kadar azalır. GRIPAD®, ağırlık arttığında nasır oluşumuna, su toplamasına ve parmaklarınızın kesilmesine yol açmaz, böylece konforlu bir şekilde antrenmanınızı bitirebilirsiniz. Klasik eldivenlerin hiçbiri bunu garanti edemez. Boyutu küçük ama kavrama ve koruma gücü kendinden büyük olan GRIPAD®, kullanabileceğiniz en etkili egzersiz eldivenidir. GRIPAD®, spor salonunda en iyi performansı göstermenize ve en güvenli şekilde antrenmana devam etmenize yardımcı olur.