SATIN AL

HAKKIMIZDA

Şirketimiz

GRIPAD® USA olarak egzersiz sonuçlarını azami seviyeye çıkarmak için, kişinin doğru aksesuarları kullanması gerektiğine inanıyoruz. Geleneksel fitness endüstrisinde geliştirilmesi gereken çok fazla şey olduğu için, bu gelişim sadece olayın yarısını oluşturmaktadır. Bu değişken çevrede en önemli öğe yenilenmedir. GRIPAD® USA, bu konuda önde gelen firmalardan biri olmaktan ötürü şanslıdır. Biz, antrenman deneyimini daha güvenli, daha sağlıklı, daha etkili, gelişmiş ve ‘akıllı’ yaparak geliştirmeyi amaçlamaktayız. Firmamız ; yaşı, fitness seviyesini ya da amaçlarını önemsemeksizin herkese yönelik ürünler geliştirmektedir. Kargaşaya yol açan ürünleri piyasaya sürmek akılcı bir geliştirme gerektirmektedir fakat küresel fitness endüstrisinin durdurulamayan gelişimi, bizim yenilikçi ürünlerimizin standart hale geleceği konusunda pozitif kalmamızı sağlamaktadır.

Biz ürünlerimizi size teslim etmek için buradayız, peki ya siz denemek için burada mısınız?

Hikayemiz

GRIPAD® USA, çocukluk arkadaşlığı bağlarından ortaya çıkmıştır. Roy, Barak ve Avi spor için, özellikle vücut geliştirme, sörf ve atletizm için aynı tutkuyu hissetmişlerdir. 2003 yılında, Roy geleneksel jimnastik eldivenlerini kullanmayı reddettikten sonra neopren dalış kıyafetinden bir ped tasarlamıştır. Avi’ye tasarımını gösterdikten sonra, ikili bu yenilikçi ürünü yerel marketlerine tanıtmıştır. 2007 yılında, aldıkları muazzam tepkiden sonra satışları yaymak için New York’ta Barak’a ulaşmışlardır.

2008’in Ocak ayında, üçlü Amerika’da GRIPAD® USA Limited Şirketi’ni kurmuştur. O zamandan beri GRIPAD® satışları, Güney Amerika’dan Asya’ya kadar dağıtımcılarla otuz beşten fazla farklı ülkeye yayılmıştır. GRIPAD® çeşitli fitness zincirleri ve beslenme şirketleriyle iş birliği halindedir ve dünya çapında bayilikleri bulunmaktadır. GRIPAD®, 8 kez Mr. Olympia olan Ronnie Coleman tarafından desteklenmekte ve Ulusal Göğüs Kanseri Vakfı (NBCF) ile birlikte çalışmalar yürütmektedir.