SATIN AL

Neden Gripad

GRIPAD® AĞIRLIK ELDİVENİ
BENZERLERİNDEN TAMAMEN FARKLI...

GRIPAD® ağırlık eldivenleri, genel fitness amaçlı ve ağırlık egzersizlerinde kullanılan, yeni ve gelişmiş bir fitness aksesuarıdır. Spor yapan herkesin severek kullandığı GRIPAD®, şu anda piyasada bulunan en yaratıcı ve en ileri teknolojiye sahip egzersiz eldivenidir.

GRIPAD® egzersiz eldiveni, eldivensiz çalışmaya göre daha iyi bir koruma sağlar ve elleriniz çok daha rahat eder. Yenilikçi materyaller kullanan patentli tasarımı sayesinde, diğer sıradan eldivenlere kıyasla, daha üstün bir egzersiz performansı sağlar.

100% NEOPRENE

Dalış elbiselerinin yapıldığı malzeme olan neoprenden üretilen GRIPAD® egzersiz eldivenleri, sağlam ve rahat bir tutuş sağlar ve nasıra, su toplamasına engel olur.

Sıradan eldivenlerde koku ve bakteri oluşumuna yol açan nem birikimini ve terlemeyi önler. Avuç içine oturan benzersiz pedi ve esnek parmak bantları sayesinde hemen hemen herkesin eline tam olur.

why_gripad_prevent

GRIPAD® AĞIRLIK ELDİVENLERİ NEDEN FARKLIDIR?

MALZEMESİ: GRIPAD® ağırlık eldivenleri %100 neoprenden üretilmiştir ve dayanıklı, sağlam ve esnektir. Üstün bir kavrama sağlar ve kaymalara yol açan terlemeyi önler.

YAPISI: Dört katlı yüksek kaliteli neopren dokusu, tek tek dikildiği için benzersiz bir egzersiz eldiveni ortaya çıkmıştır. Ekstra rahatlık sağlaması için pedin iç kısmı yumuşak neoprenden üretilmiştir. Pedin dış kısmındaki köpek balığı derisi dokusuyla GRIPAD® piyasadaki en yenilikçi ağırlık eldivenidir.

TASARIMI: Parmakların iç kısmını ve avuç için komple kaplayan tasarımı sayesinde birlikte çalıştığınız ağırlık ya da ekipmanı çok iyi kavramanızı sağlar. Klasik egzersiz eldivenlerinin aksine, işaret parmağı, orta parmak ve yüzük parmağı birkaç kullanımdan sonra esner ve elinize tam uyum sağlar. GRIPAD®’in benzersiz parmak bantları, ağırlıkları ya da ekipmanları düzgün bir şekilde tutmanız için ideal kalınlıktadır. GRIPAD®’in benzersiz açık formlu tasarımı, ağırlık kaldıranlar için hareket kolaylığı ve sağlam bir kavrama sağladığı gibi, diğer sıradan eldivenler gibi kırışmaz, toplanmaz ve terletmez.